Platební a dodací podmínky | Ponožky Gapo

Platební a dodací podmínky

Můžete zvolit jednu z násladujích variant doručení zásilky:

(nad 1200,- Kč dopravné - ZDARMA)

ČESKÁ POŠTA

Objednávka je obvykle doručena do místa dodání během 1 až 2 pracovních dní po podání.V případě nezastižení na doručovací adrese, bude zásilka uložena na dodací poště a je nutné si ji vyzvednout na poště nebo kontaktovat poštu a objednat si bezplatné opakované doručení běžnou pochůzkou.

Balík do ruky ČR při platbě předem na účet: 120,-Kč (doručení do druhého pracovního dne, dle podmínek České pošty)

V případě platby za zboží bankovním převodem.V tomto případě expedujeme zboží ihned po připsání platby na náš účet u FIO banky. č.ú 2200495721/2010. Po zpracování Vaší objednávky, Vám zašleme mailem fakturu s potřebnými údaji (variabilní symbol, částka) zboží je blokováno jenom pro Vás. Můžete rovněž zaplatit za zboží pod variabilním symbolem objednávky. Objednávky se zpracovávají každý pracovní den do 15.00 a jsou doručovány českou poštou druhý pracovní den po celé ČR.V případě objednávky po 15.00 se objednávky expedují následující pracovní den.

Balík do ruky ČR s dobírkou: 140,-Kč (doručení do druhého pracovního dne, dle podmínek České pošty)

Platba při převzetí balíku. Objednávky se zpracovávají každý pracovní den do 15.00 a jsou doručovány českou poštou druhý pracovní den po celé ČR.V případě objednávky po 15.00 se objednávky expedují následující pracovní den.